Hakkımızda

 

NİSAN TRİKO HAKKINDA 


Trikoda yeniliğin öncülüğünü üstlenerek yola çıkan Nisan Triko 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Günü takip eden kadın ruhu ile özgür ve şık olma arzusu ile kurulmuş markamız kısa sure içinde bu alanda ki rakipleri ile yarışır hale gelmiş ve adını geniş kitlelere duyurup, kendinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Markamız kurulduğu günden bu yana müşteri profilini oluşturan; moda müzik, sanat ve seyahati anlayabilen ve özgürce ve şık yaşayan kadınlar için hayaller kurmuş ve kurduğu bu hayalleri gerçeğe dönüştürerek hem trikoya hem de hızlı modaya cevap verebilen taptaze, akıllarda kalacak farklı bir soluk kazandırmıştır.

Müşterilerimizin yanı sıra, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve hatta rakiplerimiz için bir tutkuya dönüşen markamız, çalıştığı alanda küresel bir oyuncu olma hedefiyle hız kesmeden devam etmektedir.

Trendleri yakından takip eden yenilikçi ve dinamik ekibiyle zihinlere kazınmış olan klasik dokuma-triko anlayışını modernize etmeyi başararak alanında başarılara imza atmaktadır.

Markamızın kısa sürede ulaştığı bu başarının arkasında koşulsuz müşteri memnuniyetini önde tutan yönetim anlayışı en başta yer almaktadır.Müşterileri ile bağ kuran ve isteklerini her şeyden önde tutan yönetim kadromuz ve ekibimiz, her gün sizleri en iyisiyle buluşturmak için dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürmekte ve bundan mutlulukla beraber zevk duymaktadır.

Klasik ve trendi aynı marka adı altında buluşturmayı başarmış olan Nisan Triko, klasikten moderne kendi stilini yaratmak isteyen neredeyse tüm kadınların gardroplarına girmiştir.

Başta Türkiye geneli olmak üzere Arabistan, Mısır, Lübnan, İsrail, İran olmak üzere tüm ortadoğu ve Balkan ülkelerine ihracatını sürdüren markamız; Hollanda, Almanya, ve Yunanistan ile de Avrupaya açılmış ve adını duyurmayı başarmıştır.

İstanbul Bayrampaşa’da ki 4000 m2 lik fabrikasında hazırlanan koleksiyonları Merter’de ki mağazasında müşterisi ile buluşturan Nisan Triko hem triko hemde günlük kadın modası alanında ülkemizin hatta dünyanın önde gelen markaları ile olan yarışına tüm hızıyla, kendinden emin adımlarla ve yakaladığı standartlarından taviz vermeden devam etmektedir.

1997 ylından beri kusursuz ve zamansız tasarımlarımızla şehirli, modern, kendine güvenen tüm kadınların stiline farklı bir değer katıp ve yüzünde gülümsemeye sebeb olduğumuz her bir müşterimizden ilham alarak koleksiyonlarımızı sizlerle buluşturma görevimizi tutkuyla sürdürmekteyiz.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı çalışmayı en büyük ilkesi olarak belirleyen Nisan Triko müşterisi ile kurduğu özel iletişimin markanın en büyük kazancı olduğunun bilincinde bir firmadır.Nisan Triko olarak sizlere hizmet ederken duyduğumuz mutluluk, her yeni gün gücümüze güç katıyor ve bunun getirdiği sorumluluk bilinci ile daha fazla kaliteli hizmet anlayışını taviz vermeden yürütüyor. Marka değerimizi ve çizgimizi bozmadan ülkemizin en fazla tercih edilen bir tekstil firması olmak, moda markalarının en başına taşımak arzusundayız.

Her an yükselen değeri ile yüksek kalite uygun fiyat politikasından taviz vermeden tekstil dünyasında yoluna sizden aldığı bu güçle beslenerek sağlam adımlarla devam etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

 

Müşterilerimizin beklentilerine en hızlı ve en iyi şekilde karşılık veren triko ve hızlı moda anlayışı ile koleksiyonlarımız, memnuniyet odaklı uzman ve işini aşkla yapan ekibimizle yüksek kaliteye ulaşılabilir kılmak, buy olla da dinamik, özgür, dinamik ve hareket halinde ki her kadının dolaplarında kendimize özel bir yer edinmek en büyük arzumuz ve misyonumuzdur.

Nisan Triko; mükemmellik, sorumluluk ve yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kurulduğu yıldan bu yana esas almakta ve tüm bunların izinde sizleri memnun ediyor olmaktan sonsuz bir gurur duymaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.