Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İADE &  İPTAL KOŞULLARI

www.nisantriko.com'dan verdiğiniz siparişinizi teslim aldıktan sonra iade etmek istiyorsanız,(kargo hasarı, üretim hatası, cayma hakkı, vs)  ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 15 gün içerisinde, Fatura üzerine iade talebinizi yazarak adresimize göndermeniz gerekmektedir. Ürünleri tarafımıza gönderirken aşağıdaki "İade Koşulları" başlığı altındaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İade koşulları

Ürünü orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş satılabilir bir halde tarafımıza ulaştırmanız,

Ürünü, tarafınıza teslim edildiği andaki hali ile geri vermekle, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını ödemekle yükümlüsünüz.

Fatura firma adına kesilmiş ise, ilgili firmanın düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası firmalar adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturası kesilmediği takdirde kabul edilmeyecektir. 

İade işlemlerinin takibi, güvenliği ve ürünlerin kargo kaybı benzeri işlem hatalarını önlemek adına anlaşmalı kargo firmamız MNG kargo ile gönderimini sağlayabilirsiniz 

İade/İptal işlemlerinde sırasında ürününüzü MNG kargo şirketine teslim ettiğinizde sizlere takip numarası verilecektir. Lütfen kargo takip numaranızı kaybetmeyiniz.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır.

İade & iptal talebinizin işlem durumunu hesabınız üzerinden kontrol edebilirsiniz.

İptal Koşulları
Sipariş iptali için ürün kargoya teslim edilmeden iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 15 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.

Nisan Triko San. ve Tic. Ltd. Şti.

İnternet Satış İade Adresi

Yenidoğan Mah.Ferhatpaşa Cad. Dalkırar Trikocular Sit.no:14/72 Bayrampaşa – İstanbul

Kargo :                   
Gönderi Kodu:      

Telefon : 0212 577 50 50
E-posta: destek@nisantriko.com

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.